Zajęcia świetlicowe
Zajęcia świetlicowe
Zabawa rozwijająca gibkość oraz świadomość ciała "Limbo"
Zabawa rozwijająca gibkość oraz świadomość ciała "Limbo"
W naszej świetlicy, jak co roku, organizowany jest wiosenny tydzień zdrowia. Uczniowie dowiadują się co należy jeść, aby zdrowo żyć, jak ważny jest ruch w naszym życiu. W dniu 12 maja uczniowie klasy I A wspólnie tworzyli piramidę zdrowia. Następnie w dniach 16 – 17.05 uczniowie klas pierwszych uczestniczyli
22 kwietnia z okazji Dnia Ziemi uczniowie klasy 1B wykonywali prace plastyczne Moja szczęśliwa Ziemia z materiałów nadających się do recyklingu. Podczas zajęć najmłodsi uczniowie naszej szkoły rozmawiali nt. segregacji odpadów, zanieczyszczania środowiska oraz wspólnie tworzyli listę zadań Jak pomóc naszej planecie.
Podczas zajęć plastycznych uczniowie klas pierwszych i drugich, w ramach serii Las brzozowy tworzyli prace konkursowe „Jesień w brzozowym lesie”. Prace zostały umieszczone na tablicy i każdy nauczyciel miał za zadanie je ocenić. Na koniec zostały wręczone dyplomy za najładniejsze prace.
W naszej świetlicy bawimy się i miło spędzamy czas.
Wysoki poziom nadesłanych prac spowodował przyznanie równorzędnych miejsc. Klasy pierwsze 1 miejsce: Antoni Kujawa 1a, Nela Kubiak 1b, Maciej Jach 1a
W dniach 15 - 19 02.2021 w świetlicy odbywały się zajęcia w ramach zaplanowanego " Zimowego Tygodnia Zdrowia". Dzieci uczestniczyły w pogadankach, oglądały filmy edukacyjne na temat zdrowego stylu życia. Poznawały sposoby zdrowego odżywiania, dbania o własne ciało (umiejętnego odpoczynku i wysiłku fizycznego).