KLAUZULA INFORMACYJNA

Wybory opiekunów Samorządu Uczniowskiego

We wrześniu br. odbyły się wybory opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Społeczność szkolna klas 4 – 8 ponownie obdarzyła zaufaniem panie : Małgorzatę Sarlińską – Kotras i Małgorzatę Grzywacz za co bardzo dziękujemy licząc na owocną współpracę.

Wybory na przewodniczącego szkoły

We wrześniu odbyły się również wybory na przewodniczącą szkoły. Do kampanii wyborczej zgłosiły się cztery kandydatki:
Oliwia Olszewska z klasy 7 b,
Hania Jędrzejczak z kasy 7 d,
Ola Stempniewska z klasy 7 c,
Małgosia Rutkowska z klasy 7 d.
W wyniku głosowania społeczności szkolnej przewodniczącą szkoły z ilością głosów 116 została Oliwia Olszewska.

Dzień chłopaka - konkurs SU na 6+

W Dniu Chłopaka 30.09. odbyła się pierwsza konkurencja szkolnego konkursu „Klasa na 6+” Uczniowie w tym dniu mieli ubrać się w krawaty, najliczniej bawiła się klasa VI b. Gratulujemy.

Rok szkolny 2020/2021

Chcemy Wam życzyć na początek, By nauka” szła” jak z płatka, Żeby tyle było piątek, ile pszczół na polnych kwiatkach. Żeby pochwał było tyle, ile szyszek w gęstym borze, Żeby w szkole było milej niż nad rzeką lub nad morzem. Długopisy, wszystkie pióra niechaj piszą mądrze, ładnie i niech skrzypią tak jak żuraw, Kiedy błąd się gdzieś zakradnie.
Życzą Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Podsumowanie konkursów Samorządu Uczniowskiego
Klasa na 6+

W II półroczu roku szkolnego 2019\20 Samorząd Uczniowski z powodu pandemii coronawirusa, kontynuował swoją działalność zdalnie. Całoroczny konkurs „Klasa na 6+” został zakończony już w marcu. Po podsumowaniu wyników zwycięzcą została klasa VIII a uzyskując 650 pkt. Na drugim miejscu znalazła się klasa VI d.
Gratulujemy!!!

Order Uśmiechu

Drugim konkursem, który został ogłoszony to wybór najsympatyczniejszego nauczyciela roku, który otrzyma od społeczności uczniowskiej ”Order Uśmiechu” i szklankę soku z cytryny do wypicia. Uczniowie poprzez głosowanie ilością głosów 81 tj. 47% wybrali p. Sebastiana Dominiaka uważając, że to on posiada wszystkie cechy jakie powinien posiadać najsympatyczniejszy nauczyciel w naszej szkole. Na drugim miejscu z ilością głosów 71 tj. 42% uczniowie wybrali Chinalską Joannę. Na trzecim ilością głosów 69 tj. 40% wybrano p. Ewę Pęczak.
Gratulujemy!!!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego życzą wszystkim udanych, zdrowych i bezpiecznych wakacji oraz uczniom klas 8 dostania się do wymarzonych szkół.